• Oznam pre rodičov žiakov ZŠ

vedúca ŠJ oznamuje, že od zajtra 18. 1. 2024 sa riadne varí (desiata + obed). Porucha na vodovodnom potrubí bola odstránená.

Ďakujeme za pochopenie.

• Oznam pre rodičov žiakov ZŠ

oznamujeme, že z dôvodu havárie na hlavnom vodovodnom potrubí v obci sa pre žiakov ZŠ a zamestnancov školy v ŠJ až do odvolania nevarí obed a nepodáva sa desiata.

Prosíme dať žiakom väčšiu desiatu a pitie.

Ďakujeme za pochopenie.

• Rodičovské združenia MŠ a ZŠ

Vážení rodičia,

riaditeľstvo ZŠ s MŠ oznamuje, že dňa 22. 1. 2024 sa budú konať triedne RZ rodičov detí z MŠ a žiakov zo ZŠ v priestoroch ZŠ (aj MŠ).

Program:

- o 16,00 hod. stretnutie rodičov žiakov 9. ročníka s výchovnou poradkyňou,

- o 16,30 hod. triedne RZ,

- o 16,40 hod. voľba rodičov detí MŠ a žiakov ZŠ do RŠ - 2. kolo v prípade neúspešného 1. kola,

- pokračovanie triednych RZ.

• Oznam

• Voľba rodičov za deti MŠ a za žiakov ZŠ do RŠ - 1. kolo bude 18. 1. 2024 o 16,00 hod. v budove ZŠ. V prípade neúspešnej voľby (menej ako 50 % zúčastnených voličov) bude nasledovať 2. kolo dňa 22. 1. 2024 o 16,40 hodine na RZ.

• Oznam

dňa 03. 02. 2024 končí funkčné obdobie Rady školy pri Základnej škole s materskou školou v Pastuchove. Z tohto dôvodu sa v januári 2024 budú konať nové voľby do RŠ na ďalšie štvorročné obdobie, ktoré budú prebiehať v 2 kolách, pokiaľ sa prvého kola nezúčastní nadpolovičná väčšina rodičov. Volebné právo majú obaja rodičia každého dieťaťa. Voľby budú organizované v týchto termínoch:

1. kolo volieb:

• materská škola: 16. 01. 2024
            • základná škola: 18. 01. 2024

2. kolo volieb:

• materská škola: 22. 01. 2024
            • základná škola: 22. 01. 2024

Presný čas konania 1. a 2. kola volieb do RŠ oznámime prostredníctvom webového sídla školy.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

• Upozornenie

• Nástup po prázdninách do školy je v pondelok 8. januára 2024. Vyučovanie bude pokračovať podľa platného rozvrhu hodín.