• POĎAKOVANIE

• Posledný víkend pred Vianocami patril v obci Pastuchov VIANOČNÝM TRHOM. V sále kultúrneho domu okrem iných predajcov boli vytvorené aj miesta na predaj zaujímavých výrobkov školy. Preto naše poďakovanie patrí všetkým deťom, rodičom, starým rodičom a priateľom školy, ktorí podporili trhy zaslaním tovarov na predaj, či finančne ich kúpou. Najväčšiu radosť ste nám však urobili svojou prítomnosťou. Možnosť stretnúť sa, porozprávať sa a na chvíľu zabudnúť na každodenné povinnosti vytvorili čarovnú atmosféru, ktorá bola umocnená aj milým vystúpením žiakov zo základnej školy a detí z materskej školy. Veríme, že básničkami, pesničkami a tančekmi vystupujúcich malých umelcov sa nám podarilo vytvoriť čarovnú atmosféru takých Vianoc, aké ste si vysnívali.

Naše poďakovanie patrí aj organizátorom tejto milej predvianočnej akcie za pozvanie školy, možnosť predať svoje výrobky a tak získať finančnú podporu vo výške 601,10 € pre naše deti.

ĎAKUJEME!

• Oznam pre rodičov žiakov ZŠ

z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov, po konzultácii s RÚVZ Trnava a zriaďovateľom sa vyučovanie v ZŠ v dňoch 21. 12. 2023 a 22. 12. 2023 ruší. Nástup žiakov po prázdninách je 8. januára 2024.

• Pasovanie prvákov

• Dňa 8. 12. 2023 sa na našej škole uskutočnila veľká udalosť - PASOVANIE PRVÁČIKOV. Žiaci 4. ročníka pripravili pre našich nových žiakov slávnostné pasovanie za žiakov našej školy. Novoprijatých žiakov čakali rôzne zaujímavé úlohy: poznávali písmenká, počítali príklady, riešili slovné úlohy, triafali na cieľ... Prváci preukázali svoje vedomosti, šikovnosť a tvorivosť. Pred pasovaním prváci museli zložiť sľub, v ktorom sa zaviazali, že sa budú učiť a správať tak, ako sa na správneho školáka patrí. Následne pristúpili k slávnostnému obradu pasovania rytierskym mečom. Štvrtáci si na záver pripravili divadielko, ktoré napísala aj režírovala Viktória Oravcová, žiačka 4. ročníka.

Našim prváčikom želáme veľa úspechov, dobré a milé pani učiteľky, ale aj veľa skvelých kamarátov.

• Oznam

• Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom žiakov, ktorí sú prihlásení na basketbalový krúžok, že činnosť krúžku je pozastavená do odvolania.

Ďakujeme za pochopenie.

• Upozornenie

riaditeľstvo ZŠ s MŠ Vám oznamuje, že po kontrole RÚVZ a z dôvodu nevyhovujúceho stavu sociálnych zariadení je telocvičňa dočasne uzatvorená. Žiaci budú plniť školský vzdelávací program formou vychádzok a riešenia úloh z dopravnej výchovy v triedach. Upozorňujeme, že v žiadnom prípade nebudú cvičiť na multifunkčnom ihrisku v telocvičnom úbore.